Author Topic: Kupujem konja  (Read 3022 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SSSanjaFriesian

• (P) ždrijebe
Kupujem konja
« on: Lipanj 03, 2010, 09:33:51 pm »
Kupujemo konja pasmine :Trakhenr, Holsteinera, arapa, paint horse ili hrvatskog kasaæa!! od 1000 do 2000 eura!! trazimo mirnog i ujahanog konja za školu jahanja!! starosti od 4 do 10 godina!! molim samo ozbiljne ponude!! unaprijed hwala!!  :roll:

Offline SSSanjaFriesian

• (P) ždrijebe
Odg: Kupujem konja
« Reply #1 on: Lipanj 03, 2010, 09:35:31 pm »
Ako je moguce!! mjenjamo dva skutera!! za konja!!  :wink:

Offline SSSanjaFriesian

• (P) ždrijebe
« Reply #2 on: Lipanj 03, 2010, 09:39:02 pm »
evo ovako vam izgleda skuter samo je crvene boje i potpuno nov i ne korišten kupljen je u pevcu!!
http://www.ital-scooter.hr/imgs/BT49QT9.jpg

Offline SSSanjaFriesian

• (P) ždrijebe
« Reply #3 on: Lipanj 03, 2010, 09:43:30 pm »
mjenjamo uz nadoplatu!!

Offline magy

• (M) trogodac(-tka)
« Reply #4 on: Lipanj 03, 2010, 10:24:08 pm »
Iskreno,dobrog ujahanog konja navedenih pasmina koji bi vam još služio i za školu jahanja,vrlo teško æete naæi za te novce,osim ako netko nije u gadnoj financijskoj krizi :wink:

Offline kebir

• pepinjer/bedevija
« Reply #5 on: Lipanj 03, 2010, 10:45:44 pm »
Mala kupuje i frizijca i kasaèa ali tek za tri mjeseca. Još jedna robica :D
Tebe sam naèinio bez premca! Sva blaga svjeta leže medju tvojim oèima. Ti èeš pod svoja kopita baciti neprijatelje, a prijatelje èeš nositi na svojim ledjima.BORIÈKI ARAPSKI KONJ-PASMINA.

Offline Lele

• Full Member
« Reply #6 on: Lipanj 03, 2010, 10:47:53 pm »
to je neponovljivo

Offline kebir

• pepinjer/bedevija
« Reply #7 on: Lipanj 03, 2010, 10:53:46 pm »
robica je neponovljiva :Dprava legenda :wink:napravili smo 16 stranica za pola noèi na njezin raèun :shock:pa je ljilja imala posla ujutro :wink:
Tebe sam naèinio bez premca! Sva blaga svjeta leže medju tvojim oèima. Ti èeš pod svoja kopita baciti neprijatelje, a prijatelje èeš nositi na svojim ledjima.BORIÈKI ARAPSKI KONJ-PASMINA.

Offline SSSanjaFriesian

• (P) ždrijebe
« Reply #8 on: Lipanj 03, 2010, 11:22:25 pm »
Sa kupujem konja!! za pocetak kupujemo obicnog konja!! a malo kasnije uzimamo frizijskog!  :lol: :lol:

Offline pavo007

• (A) odbito ždrijebe
« Reply #9 on: Lipanj 03, 2010, 11:26:57 pm »
imam lipicanku

Offline SSSanjaFriesian

• (P) ždrijebe
« Reply #10 on: Lipanj 03, 2010, 11:28:36 pm »
aha!! kakava je lipicanka! jeli mirna!! i kolika je cijena!

Offline pavo007

• (A) odbito ždrijebe
« Reply #11 on: Lipanj 03, 2010, 11:30:41 pm »
mirna je ali je B knjiha cijena 15000 kn
ona vozi i jasi

Offline kebir

• pepinjer/bedevija
« Reply #12 on: Lipanj 03, 2010, 11:36:05 pm »
Sa kupujem konja!! za pocetak kupujemo obicnog konja!! a malo kasnije uzimamo frizijskog!  :lol: :lol:
i kasaèa ne samo frizijca ili i kasaè nije "obièan" konj. napisano u oglasu za kasaèa kastrata.

Offline SSSanjaFriesian

• (P) ždrijebe
« Reply #13 on: Lipanj 04, 2010, 12:05:18 am »
da znam!! ja toga èovjeka koji prodaje toga konja poznajem! on živi u bjelovaru! moj frend Nino koji tamo jaše! preko njega slusam informacije  :belj: i ostale stvari!! tako da se ne mješajte u moju kupnju konja!! kupit èu konja kojeg želim ne mora biti kasaæ!! samo da je konj na kojem mogu jahati za prvi put onda sa vremenom kada naucim jahati kupujem frizijskog konja od uzgajivaænice u Holandiji! vlasnik je Pieter! cijena je jednog konja 5500 eura od njega cu kupiti jer svim srcem volim frizijce!! za pocetak za prvi put uzimam bilo koju pasminu, npr lipicaner!!  tako da vas molim da se ne miješajte u moje planove s kupnjom konja, frizijca sigurno uzimam od Pietera, ali malo kasnije dok naucim jahati onda!! tako da vas molim puno da se ne mijesate i da me pustite na miru!! unaprijed puno vam hwala na ponudama i ostalim stvarima!! Hwala ljepa! ovaj oglas nije vise aktivan! za ostale inf. naðite me na facebooku Sanja Sarajlija  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D

Offline SSSanjaFriesian

• (P) ždrijebe
« Reply #14 on: Lipanj 04, 2010, 12:07:55 am »
Pozdrav svima i hwala vam na komentarima!! prvi put sam na forumu pa se snalazim!  :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :azdaja: :azdaja: :azdaja: :azdaja: :azdaja: :belj: :belj: :belj: :belj: :belj: :belj: :belj: